CS-Falcon s.r.o., Voderadská 10, 919 35, Hrnčiarovce nad Parnou
info@cs-falcon.sk   Servis - Diagnostika 0903 433 848    Výkopové práce / Dovoz-odvoz 0905 354 972

Prehľad služieb


Nákladný servis
Osobný servis
Diagnostika

V oblasti servisných služieb sa zameriavame na servis a diagnostiku pracovných strojov, osobných, nákladných a prípojných vozidiel.

ZISTITE VIAC TU

Nákladný a osobný servis Trnava

Zemné a výkopové práce traktobagrom

Zaoberáme sa zemnými, výkopovými a drobnými búracími prácami kolesovým traktorbágrom, v trnavskom kraji lopaty (žufany) 40,60,90 a svahovačka. Čo ponúkame? Úpravy terénov, výkopové práce, drobné búracie práce.

ZISTITE VIAC TU

Odvoz a dovoz sypkých materiálov trojstrannými sklápačmi

Dovoz a odvoz sypkého materiálu v Trnavskom kraji trojstrannými sklapačmi až do 9,5 ton. ( 7m3 ), do ťažšie dostupných miest autom s minimálnym prejazdom 2,6m. až do 5 ton. (3m3).
ZISTITE VIAC TU

Preprava Tovaru autami s hydraulickými rukami

Ponúkame na výber viac typov áut s hydraulickou rukou. Každé auto sa odlišuje nosnosťou, rozmermi ložnej plochy, typu ruky a dĺžky auta v Trnavskom kraji . Autá sú vybavené Hydraulickými rukami od 6 m. až do 10,5 m. s maximálnym zdvihom od 1,5 Ton. Do 4 Ton.
ZISTITE VIAC TU

Transportné služby v celej EU

Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne transportné služby v celej Európskej únii.
Prepravu zabezpečujeme plachtovými a otvorenými(platovými) návesmi s rozmermi dĺžka 13,60m šírka 2,48m a výška 2,85m objem 87m3, 33 pal. Miest do 25 ton.

ZISTITE VIAC TU

Stavebné práce

Zaoberáme sa, pokládkou zámkovej dlažby, obrubníkov , stavba plotov, trativody, zateplovanie a iné drobné stavebne práce po dohode. Od návrhu, vizualizácie až po realizáciu.

Sme dlhoročne etablovaná a fungujúca firma na Slovenskom trhu
Zisti viac o našej histórií